Rady a tipy

PRO SEZÓNU SI JIŽ TEĎ VYBÍREJTE NOVÉ MODELY SENDRA BOOTS!!! Modely Sendra Boots WESTERN STYLE * HORSE RIDING* FASHION STYLE * BIKERS BOOTS * ROCK
SENDRA BOOTS jsou standardně vyráběny ve velikostech 36 - 46, pokud máte nohu větší, nevěšte hlavu, myslíme i na vás... za příplatek dodáváme i obuv v nadměrných velikostech!!!
SENDRA BOOTS je španělská společnost působící na trhu téměř celé století. Z rodinného podniku s prvotním úmyslem výroby vysoce kvalitní obuvi pro farmáře a kovboje, se postupem času stala nejvyhledávanější a čím dál víc zdokonalující se firma. A to nejen mezi kovboji a kovbojkami ale i milovníci rychlých strojů/motorkáři si touto kvalitou i designem přišli na své. Sendra boots jsou vyrobeny ručně a pouze z přírodních materiálů - hovězina, hadí nebo krokodýlí kůže. Zvěř pro výrobu těchto bot je samozřejmě registrována u CITES AGREEMENT(celosvětová sít´ pro mezinárodní obchod s ohroženými druhy zvířat). Sendras jsou zhotoveny špičkovými odborníky, na každou botu je třeba provést 250 úkonů, počínaje u dvojitě prošité podrážky až po luxusní estetickou úpravu.